SJ-SMD5050 Flexibilný Pixel LED pás s IC obvodom

 

SJ-SMD5050 Flexibilný Pixel LED pás s IC obvodom

 

Ide o programovateľný LED pás, pričom si jeho užívateľ môže naprogramovať farbu jednotlivých bodov podľa individuálnych požiadaviek, čiže sa môže jednať o jednofarebné nastavenie, ale kľudne môže byť nastavený aj každý bod pásu na inú farbu. Vďaka takémuto pásu môžete vytvárať zložité, ale pútavé vzory, ktoré oslovia každého.

 

Tento LED pás je napájaný 12V DC a na 1m poskytuje výkon 14,4W. LED pás obsahuje 60 RGB diód na 1m pričom je možné ovládať každých 5cm pásu osobitne. LED pás používa na riadenie čip UCS1903 / 16703. Pás je možné dodať aj vo vyhotovení IP67 v prípade použitia vo vonkajšom alebo vlhkom prostredí.

IP20 - Digitálny Pixel LED pás

IP67 - Digitálny Pixel LED pás 

K tomuto produktu sú dostupné ovládače, ktoré majú vopred navrhnuté svetelné režimy a je ich možné použiť bez nutnosti programovania. Pri výbere ovládača treba pozerať na použitý riadiaci čip, ktorý je použitý na Digitálnom pixel LED páse.

Tento pás je mäkký a najmä ľahko ohýbateľný. Pás má lepiacu podložku a je možné ho aplikovať kdekoľvek. Výhodou pásu je dlhá životnosť, vysoký jas, úspora energie a uhol rozptylu svetla. Nakoľko pás nevytvára žiadne blikanie, ani žiarenie na človeka, tak vytvára príjemné prostredie.

 

Možnosti použitia:

  • reklamné nápisy
  • komerčné pouličné osvetlenie
  • výzdoba svadieb
  • vianočné alebo Halloweenské osvetlenie
  • podsvietenie dekorácií
  • LED digitálny displej