Čo je to COB LED pás?

COB LED pás

   Viete čo je to COB LED pás a aké sú možnosti jeho využitia? Pokiaľ ste na túto otázku odpovedali nie, nesmúťte. Stačí si prečítať  informácie nižšie, prípadne nás neváhajte kontaktovať a veľmi radi Vám pomôžeme s výberom.

https://www.neonled.sk/cob-led-pasy/

   COB LED pás je podobný LED pásu, avšak jedná sa o unikátnu novinku na trhu, nakoľko predstavuje pás, ktorý svieti jednoliatym svetlom. V praxi to znamená, že na tomto páse nie sú viditeľné otravné bodky. Vďaka tomuto produktu môžete krásne vytvoriť osvetlenie čistých línií, ktoré bude vyzerať veľmi profesionálne.

   Použitie tohto produktu je rôznorodé, najbežnejšie sa používa ako hlavné, ale aj dekoratívne osvetlenie kuchynských pracovných liniek, schodísk, výkladov obchodov, vitrín, políc, zrkadiel, podhľadov, tovarov v obchodoch, prípadne exponátov v múzeách. Toto osvetlenie sa dá využiť aj na štýlové osvetlenie barov alebo nepriame osvetlenie štýlových kancelárií a moderných pracovní. Využitiu COB LED pásu sa nekladú hranice a každý Váš nápad vieme individuálne posúdiť a vyhodnotiť.