Kód: F21-24V-5050-60-RGB
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Množstevná zľava
1 - 9 m
10 - 24 m = zľava 5 %
25 - 49 m = zľava 10 %
50 a viac m = zľava 15 %
Tento model ponúka RGB farby.
  • Bez viditeľných pixelov (jednotlivých LED diod)
  • Krytie IP68
  • Vhodné pre nasvietenie budov, bazénov, barov, ...
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Model: F21-24V-5050-60-RGB
  • Materiál: PVC Béžovo biela
  • Vstupné napätie: 24V DC
  • Výkon / m: 12W
  • Pracovný mód: PWM CV
  • Typ LED: SMD5050 tri-chip
  • Počet LED / m: 60ks
  • Strihanie: 6 ks LED
  • Strihanie dĺžka: 10cm
  • Maximálna dĺžka jedného pásu: 10m
Dodatočné parametre
Kategória: F21 Multic RGB
Záruka: 3 roky
Farba LED: RGB
Materiál: PVC Béžovo biela
Minimálny ohyb: 120mm
Napájacie napätie: 24VDC
Počet LED: 60ks/m
Riadenie: PWM
Strihanie: 10 cm
Stupeň krytia: IP68
Teplota inštalačná: 0°C +55°C
Teplota pracovná: -25°C +55°C
Typ: F21
Typ LED čipu: SMD5050
Výkon: 12W
Výrobca: Olym Light
Výška: 29 mm