NEON FLEX pás

NEON FLEX pás

 

Zaujímajú Vás moderné a nové druhy osvetlenia, ktoré prinášajú dnešné produkty? V tom prípade je tento článok určený presne pre Vás. Dnes Vám predstavíme produkt NEON FLEX pás.

 

Jedná sa o produkt, ktorý je možné použiť na osvetlenie interiéru, ale aj exteriéru. Tento pás je odolný voči vode a prachu a z tohto dôvodu je možné ho použiť aj na miestach, kde napríklad strieka voda. Pás je možné rozdeľovať každý 1 m na vopred vyznačených miestach. K produktu nie sú potrebné hliníkové profily, nakoľko nepotrebujú chladenie. Tým pádom je inštalácia veľmi jednoduchá a NEON FLEX pás len stačí zapojiť do zásuvky pomocou káblu. Výhodou tohto produktu je dlhá životnosť.   

Využitie tohto produktu je rôznorodé, je množné ho použiť napríklad na osvetlenie hrán, okrajov, skriniek alebo napríklad aj fontán. Tak isto je s týmto pásom možné zvýrazniť nápisy, logá, motívy, vzory a všetky Vaše nápady. Keďže je tvarovanie pásu jednoduché je s ním možné realizovať osvetlenie takmer všetkého.

                    

Vzhľadom na odolnosť voči vode je NEON FLEX pás ideálny na osvetlenie bazénov. Zvýrazní jeho kontúry a vytvorí v bazéne príjemné prostredie. Návrh takéhoto osvetlenia Vám vieme vypracovať na mieru, pričom pásy dodávame s možnosťou prípravy prefabrikovaných konektorov s krytím IP68. Nižšie prikladáme fotku projektu, ktorý sme realizovali.