MiBoxer RGBW LED controller (WiFi+2.4G) FUT038W

FUT038W

Smart LED ovládač pre RGBW pásy je produkt pre bezdrôtové ovládanie viacfarebného LED osvetlenia. Nový dizajn firmy Mi-Light sa oproti predchádzajúcej verzii ovládača vyznačuje lepším materiálom puzdra a vyššou prúdovou účinnosťou. Rádiové diaľkové ovládanie Vám umožňuje získať akúkoľvek RGB farbu a bielu pre použité LED osvetlenie. Ponúkaný ovládač je doplnkový prijímač k zostave s možnosťou rozšírenia. Ovládač je skonštruovaný tak, aby spĺňal požiadavky spotrebiteľov – komunikuje prakticky s akýmkoľvek smartfónom a tak je možné ovládač ovládať vlastným hlasom vďaka aplikáciám Alexa a Google Assistant.

Tento produkt využíva technológiu bezdrôtového prenosu WiFi + Bluetooth + 2,4G s nízkou spotrebou energie a silnou schopnosť proti rušeniu. Pripojenie cez WiFi + Bluetooth sieť môže výrazne zlepšiť zážitok z používania. Keď je router odpojený, Bluetoothom môžete tiež priamo pripojiť a ovládať zariadenia na blízko. Po úspešnej konfigurácii siete pomocou aplikácie [MiBoxer Smart] dosiahnete možnosť bezdrôtového stmievania, diaľkového ovládania, skupinového ovládania viacerých zariadení súčasne, ovládanie scén, ovládanie časovania, zmena svetla na hudbu, biorytmus, spánkový plán, plán prebudenia, automatizáciu atď. A zároveň podporuje aj pripojenie RF 2,4Ghz diaľkových ovládačov.

https://www.neonled.sk/fut038w-wifi-smart-led-kontroler-pre-rgbw-led/

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie