SVETELNÉ PROJEKTY

Svetelné projekty

 

Neviete aké svietidlá použiť pri renovácii starej budovy, stavbe novej budovy, vonkajších priestorov, priemyselného parku, telocvične alebo kancelárskych budov či priestorov? Naprojektujeme vám na mieru osvetlenie miestnosti, budovy, parkoviska alebo aj ulice s použitím najmodernejších svietidiel. Všetky projekty sú tvorené v profesionálnom softvérovom programe DIALux, ktorý je jeden z najlepších v Európe. Dostanete od nás kompletnú dokumentáciu, 3D pohľady, presné pozície rozmiestnených svietidiel tak, aby boli splnené všetky požadované normy osvetlenia. Ku svetelnému projektu dostanete od nás súpis potrebných svietidiel spolu s cenami.

Vždy dbáme na čo najväčšiu efektivitu v pomere cena / výkon / dizajn.  

Svetelné projekty pre byty a rodinné domy nerealizujeme. 

Svetelný projekt Vám vytvoríme zadarmo v prípade nákupu použitých svetiel u nás. Cena jednotlivých svetiel je riešená projektovo.

Aké podklady sú potrebné pre realizáciu projektu?  

  • Výkresy priestorov vo formáte PDF alebo DWG. + ideálne rozmiestnenie jednotlivých pracovísk a typu vykonávanej práce na danom pracovisku

 

O programe DIALux

So softvérom DIALux tvoríme simulácie osvetlenia, tak aby bol návrh efektívny, správny a úsporný pre akýkoľvek interiérový alebo exteriérový priestor. Projektom vytvoreným týmto programom získate istotu, že Vaša investícia bude správna a zároveň Vám ušetrí finančné prostriedky. Dialux neustále prechádza vývojom a je prispôsobený potrebám a požiadavkám svetelného návrhára. Výsledkom práce na projekte je vizualizácia vašich priestorov so znázornením uhlu vyžarovania svetla a jeho dosah v priestore. Správnosť výsledku potvrdzuje aj fakt, že softvér obsahuje všetky medzinárodné predpisy a stanovené limity. Protokol obsahuje výsledky prevedených výpočtov osvetlenia podľa požadovaných noriem pre jednotlivé miestnosti vrátane výpočtu činiteľa oslnenia UGR (v prípade vnútorných priestorov), zoznam použitých svietidiel, ich množstvo, okótované pôdorysy daných priestorov a ich normálovú svetelnosť, minimálne jeden 3D pohľad na daný priestor s vykreslením nepravých farieb.

V prípade záujmu nás kontaktujte kliknutím na: KONTAKT