SJ-WA1617 Vodeodolný LED profil

Kód: 2892/MAT
od €9,50 / ks od €11,40 vrátane DPH od €8,50 / 1 m

Zvoľte variant

Vodeodolný LED profil

Cena za sadu: Vodeodolný profil + hliníkový chladič + koncové kryty + montážne spony

Detailné informácie

Kryt: Matný, Dĺžka: 1m
Na dotaz | 2892/MAT
€9,50 / ks
€11,40 vrátane DPH
Kryt: Matný, Dĺžka: 2m
Skladom (5 ks) | NL239
€17 / ks
€20,40 vrátane DPH

Podrobný popis

SJ-WA1617 Vodeodolný LED profil

Vitajte v svete vodeodolných LED profilov! SJ-WA1617 je špičkový produkt od výrobcu SJ-Tec, ktorý sa špecializuje na LED lišty a profily. Tento konkrétny model je vyrobený z kvalitného hliníka a odoláva vode a prachu. S certifikáciou IP65 je tento profil dokonale pripravený na vonkajšie použitie.

Jednou z hlavných funkcií tohto vodeodolného LED profilu je jeho univerzálna šírka. S rozmermi 16 mm je dostatočne široký na to, aby sa do neho zmestil LED pás s maximálnou šírkou 12 mm. Toto umožňuje plynulú inštaláciu a zabezpečuje, že vaše osvetlenie bude vždy presne také, ako ste si predstavovali.

Vďaka použitiu kvalitného plastového materiálu je tento LED profil nielen odolný voči vode, ale aj UV stabilný. To znamená, že aj pri dlhodobom vystavení slnečnému žiareniu nezmení farbu ani kvalitu. Môžete ho teda s istotou použiť aj na miestach, kde je vystavený priamemu slnečnému svetlu.

Ďalšou výhodou tohto vodeodolného LED profilu je jeho rohový dizajn. Vďaka tomu môžete jednoducho vytvárať oblúky a zákruty, čím dosiahnete ešte viac kreatívnych možností pri osvetlení. Bez ohľadu na to, či chcete osvetliť vonkajšiu terasu, záhradu alebo iné exteriérové priestory, SJ-WA1617 je tu pre vás.

SJ-WA1617 Vodeodolný LED profil je ideálny pre rôzne situácie. Môžete ho použiť na osvetlenie exteriérových priestorov, ako sú terasy, záhrady alebo fasády domov. Jeho odolnosť voči vode a prachu z neho robí skvelú voľbu pre vonkajšie použitie. Avšak, neodporúčame ho používať pod vodou alebo v extrémnych podmienkach, kde by mohlo dôjsť k poškodeniu produktu.

Dodatočné parametre

Kategória: LED LIŠTY / PROFILY
Záruka: 2 roky
Chladenie: Hliník
Materiál: Plast
Stupeň krytia: IP65
Šírka: 16 mm
Šírka LED paśu max.: 12 mm
Výrobca: SJ-Tec
Výrobná tolerancia: +/- 0,5mm
Výška: 16 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: