SLL-2811720W22-24V Digitálny flexibílny Pixel RGB COB LED pás 24V, IP20, 22W/m, 720led/m
Kód: NL414
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (20 m)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Množstevná zľava
1 - 9 m
10 - 24 m = zľava 5 %
25 - 49 m = zľava 10 %
50 a viac m = zľava 15 %
Cena za 1m
Detailné informácie
Podrobný popis
Parametre:
  • Model: SLL-2811720W22-24V
  • Farba: RGB
  • Typ IC čipu: WS2811
  • Počet čipov: 20/m
  • Počet pixelov: 20/m
  • Vstupné napätie: 24V DC
  • Výkon: 22W/m
  • Počet LED: 720led/m
  • Svetelný tok: 1152lm/m
  • Svetelný tok: 8lm/dióda
  • Delenie (strihanie): 50mm
  • Šírka pásu: 12mm
  • IP krytie: IP20
Dodatočné parametre
Kategória: LED PÁSY
Záruka: 3 roky
Farba LED: RGB
Montáž: Lepiaca páska 3M
Napájacie napätie: 24VDC
Počet LED: 720ks/m
Strihanie: 50 mm
Stupeň krytia: IP20
Svetelný tok: 1152lm/m
Šírka LED pásu: 12mm
Teplota pracovná: -20°C +50°C
Typ IC čipu: WS2811
Typ LED čipu: COB
Uhol svietenia: 180°
Výkon: 22W/m