MiBoxer MF5-24A-ZL Magnetické koľajnicové Smart LED svetlo 24W, RGB+CCT, Zigbee 3.0 + RF2,4Ghz
Kód: NL345
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie Podrobnosti hodnotenia
Skladom (16 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Množstevná zľava
1 - 9 ks
10 - 24 ks = zľava 5 %
25 - 49 ks = zľava 10 %
50 a viac ks = zľava 15 %
Magnetické koľajnicové Smart LED svetlo disponuje všetkými farbami RGB+CCT a výkonom 24W. Napájané je bezpečným jednosmerným napätím 48VDC cez koľajnicu v ktorej sa dá ľubovoľne posúvať bez nutnosti ťahania káblov. MiLight/MiBoxer MF5-24A-ZL má schopnosť plynulo upravovať farbu, jas a teplotu farby bieleho svetla v rozsahu RGB a 2700-6500K. Vďaka komunikácii Zigbee 3.0 je možné ho pripojiť do SMAR domácnosti pomocou rôznych aplikácii ako je TUYA, Philips Hue, IKEA TRADFRI, AMAZON Echo Plus (2gen), Echo (4gen), Echo Studio, Echo show (2gen) štandardným Zigbee 3.0 bránam. Svetlo je tiež možné ovládať za pomoci diaľkového ovládača (nie je súčasťou dodávky).
Detailné informácie
Podrobný popis
Parametre:
Model: MF5-24A-ZL
Napájacie napätie: 48V DC
Výkon: 24W
Pracovná teplota: -10~40°C
Farby: R, G, B
Teplota farby: 2700K~6500K
Svetelný tok: 1350LM
Svetelná účinnosť: 60LM/W
CRI: >80
Životnosť: 50000 h
Vyžarovací uhol: 120°
Komunikačná technológia: Zigbee 802.15.4
Max. dosah ovládača: 50m (v otvorenom priestranstve)
Dodatočné parametre
Kategória: LED SVIETIDLÁ
Záruka: 2 roky
EAN: 6970602183590
Farba LED: RGB+CCT
Farba tela: Čierna
Index podania farieb: RA>80
Maximálny dosah Zigbee: 50m
Napájacie napätie: 48VDC
Svetelná účinnosť: 60lm/W
Svetelný tok: 1350lm
Teplota farby: 2700K - 6500K
Teplota pracovná: -10°C - 40°C
Trieda energetickej účinnosti: G
Výkon: 24W