MiBoxer FUTC06 Záhradné Smart LED svetlo 50W, RGB+CCT, RF 2,4GHz

Kód: FUTC06
ZADARMOZADARMO
MiBoxer FUTC06 Záhradné Smart LED svetlo 50W, RGB+CCT, RF 2,4GHz
€145,08 / ks €174,10 vrátane DPH €145,08 / 1 ks
Na dotaz
Možnosti doručenia

Záhradné Smart LED RGB+CCT 50W 230VAC 50/60Hz MiLight/MiBoxer FUTC06 má schopnosť plynulo upravovať jas, farbu svetla a teplotu farby bieleho svetla v rozsahu 2700-6500K. Má úzky uhol 25° svetelného lúča s nastaviteľným otočným prstencom, ktorý umožňuje zmenu smeru. Ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie v smartfóne (vyžaduje sa Wi-Fi most WL-BOX1). LED svietidlo funguje ako opakovač, pričom zachováva 30 m rozostup medzi po sebe nasledujúcimi prvkami, umožňuje neobmedzený dosah.

Detailné informácie

Podrobný popis

MiBoxer FUTC06 Záhradné Smart LED svetlo 50W, RGB+CCT, RF 2,4GHz

Toto MiBoxer FUTC06 Záhradné Smart LED svetlo je ideálne pre osvetlenie záhrady a exteriérových priestorov. S jeho inteligentnými funkciami a vysokou svetelnou účinnosťou je skvelou voľbou pre vytvorenie atmosféry a prispôsobenie osvetlenia podľa vašich potrieb.

Funkcie:

  • RGB+CCT farebné LED: S možnosťou nastavenia rôznych farieb a teplôt svetla (2700K - 6500K) môžete vytvoriť rôznorodé a príjemné osvetlenie podľa vašej nálady a potrieb.
  • RF ovládanie: Vďaka frekvencii 2,4GHz máte možnosť ovládať svetlo z pohodlia vášho domova bez nutnosti priameho pripojenia. Maximálny dosah je až 30 metrov, čo znamená, že môžete ovládať osvetlenie aj z väčšej vzdialenosti.
  • Vysoká svetelná účinnosť: Svetlo dosahuje svetelnú účinnosť 80lm/W a svetelný tok 4000lm, čo zabezpečuje dostatočné a jasné osvetlenie vášho exteriéru.
  • IP65 krytia: Vďaka triede krytia IP65 je svetlo odolné voči prachu a vode, čo znamená, že ho môžete používať aj v náročných poveternostných podmienkach.
  • Smart funkcie: S týmto LED svetlom môžete využívať rôzne inteligentné funkcie, ako napríklad časovače, ovládanie hlasom alebo synchronizáciu s hudbou. To vám umožní ešte väčšiu kontrolu nad osvetlením a prispôsobenie ho podľa vašich potrieb (nutné dokúpiť WL-BOX1)

Toto MiBoxer Záhradné Smart LED svetlo sa líši od podobných výrobkov svojimi inteligentnými funkciami a možnosťou nastavenia farebných a teplotných parametrov svetla. To vám umožňuje vytvoriť unikátne a prispôsobené osvetlenie pre vaše exteriérové priestory.

Vhodné situácie:

  • Osvetlenie záhrady
  • Vytvorenie atmosféry na terase alebo balkóne
  • Osvetlenie exteriérových priestorov pre rôzne príležitosti, ako sú oslavy, večierky alebo romantické večery

Toto MiBoxer Záhradné Smart LED svetlo je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú inteligentné a prispôsobiteľné osvetlenie pre svoje exteriérové priestory. S jeho vysokou svetelnou účinnosťou a možnosťou nastavenia rôznych farebných a teplotných parametrov svetla vám umožní vytvoriť unikátne a príjemné osvetlenie podľa vašich predstáv.

Dodatočné parametre

Kategória: LED SVIETIDLÁ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Dosvit: >15
Farba LED: RGB+CCT
Farba tela: Čierna
Index podania farieb: RA>80
Maximálny dosah RF: 30m
Napájacie napätie: AC 100 - 240V
PF: >0,9
RF: 2,4GHz
Stupeň krytia: IP65
Svetelná účinnosť: 80lm/W
Svetelný tok: 4000lm
Teplota farby: 2700K - 6500K
Teplota pracovná: -20°C - 60°C
Trieda energetickej účinnosti: F
Výkon: 50W
Výrobca: MiBoxer
Vyžarovací uhol: 25°
Životnosť: 50 000 h

Inštalácia

O produkte

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: