MiBoxer MS5-12B-ZR Magnetické bodové Smart LED svetlo 12W, RGB+CCT, Zigbee 3.0 + RF2,4GHz
Kód: NL339
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (11 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Množstevná zľava
1 - 9 ks
10 - 24 ks = zľava 5 %
25 - 49 ks = zľava 10 %
50 a viac ks = zľava 15 %
Magnetické bodové koľajnicové Smart LED svetlo disponuje všetkými farbami RGB+CCT a výkonom 12W. Napájané je bezpečným jednosmerným napätím 48VDC cez koľajnicu v ktorej sa dá ľubovoľne posúvať bez nutnosti ťahania káblov. MiLight/MiBoxer MS5-12B-ZR má schopnosť plynulo upravovať jas, teplotu farby a samotnú farbu od čerenej cez modrú, zelenú a tak isto aj všetky biele v rozsahu od 2700K až po 6500K. Vďaka komunikácii Zigbee 3.0 je možné ho pripojiť do SMART domácnosti pomocou rôznych aplikácii ako je TUYA, Philips Hue, IKEA TRADFRI, AMAZON Echo Plus (2gen), Echo (4gen), Echo Studio, Echo show (2gen) štandardným Zigbee 3.0 bránam alebo môžete použiť MiBoxer Zigbee 3.0 bránu. Svetlo je možné ovládať aj cez RF signál za pomoci diaľkových ovládačov.
Detailné informácie
Podrobný popis
Parametre:
  • Model: MS5-12B-ZR
  • Napájacie napätie: 48V DC
  • Výkon: 12W
  • Pracovná teplota: -10~40°C
  • Teplota farby: 2700K~6500K
  • Svetelný tok: 1000LM
  • Svetelná účinnosť: 82LM/W
  • CRI: >80
  • Životnosť: 50000 h
  • Vyžarovací uhol: 60°
  • Komunikačná technológia: Zigbee 802.15.4 + RF 2,4 GHz
  • Max. dosah ovládača: Zigbee = 100m, RF = 30m (v otvorenom priestranstve)
Dodatočné parametre
Kategória: LED SVIETIDLÁ
Záruka: 2 roky
Farba LED: RGB+CCT
Farba tela: Čierna
Index podania farieb: RA>80
Maximálny dosah RF: 30m
Maximálny dosah Zigbee: 100m
Napájacie napätie: 48VDC
RF: 2,4GHz
Stupeň krytia: IP20
Svetelná účinnosť: 80lm/W
Svetelný tok: 1000lm
Teplota farby: 2700K - 6500K
Teplota pracovná: -10°C - 40°C
Výkon: 12W