SJ-CB48V100W Vnútorný napájací zdroj 100W, 48VDC, 2,08A
Kód: SJ-CB48V100W
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Množstevná zľava
1 - 9 ks
10 - 24 ks = zľava 5 %
25 - 49 ks = zľava 10 %
50 a viac ks = zľava 15 %
Napájacie zdroje rady CB sú vhodné pre napájanie LED pásov a svietidiel ktoré sú napájané 48V DC. Tento druh napätia je bezpečný a pritom dostatočne výkonný aby vedel napájať dlhé veľmi LED pásy.
Tieto zdroje spĺňajú Európske bezpečnostné štandardy EU/UL 60950-1 a GB4943
Detailné informácie
Podrobný popis
Parametre
  • Model: SJ-CB48V100W
  • Vstupné napätie: 180 ~ 240VAC
  • Vstupný prúd: 0,9A / 220VAC
  • Výstupné napätie: 48VDC
  • Výkon: 100W
  • Výstupný prúd: 2,08A
  • Pracovná teplota: -10 ~ 45°C
  • IP krytie: IP20
  • Bezpečnostné normy: EN/UL60950-1, GB4943
  • Rozmery: 168x48x27mm
Dodatočné parametre
Kategória: NAPÁJACIE ZDROJE
Záruka: 2 roky
Hĺbka: 48 mm
Napájacie napätie: AC 180 - 240V
Stupeň krytia: IP20
Šírka: 168 mm
Výkon: 100W
Výrobca: SJ-Tec
Výstupné napätie: DC 48V
Výstupný prúd max.: 2,08A
Výška: 27 mm