SJ-WF-12030 Vodeodolný napájací zdroj IP66, 30W, 12VDC, 2,5A
Kód: SJ-WF-12030
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Množstevná zľava
1 - 9 ks
10 - 24 ks = zľava 5 %
25 - 49 ks = zľava 10 %
50 a viac ks = zľava 15 %
Vodeodolný napájací zdroj s krytím IP66
Detailné informácie
Podrobný popis
Napájací zdroj určený pre 12V LED pásiky a zdroje svetla.
Dodatočné parametre
Kategória: S výstupným napätím DC 12V
Záruka: 2 roky
Hĺbka: 29 mm
Napájacie napätie: AC 170 - 264V
Stupeň krytia: IP66
Šírka: 182 mm
Výkon: 30W
Výrobca: SJ-Tec
Výstupné napätie: DC 12V
Výstupný prúd max.: 2,5A
Výška: 20,5 mm