SJ-WF-12200 Vodeodolný napájací zdroj IP66, 200W, 12VDC, 16,7A
Kód: SJ-WF-12200
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Množstevná zľava
1 - 9 ks
10 - 24 ks = zľava 5 %
25 - 49 ks = zľava 10 %
50 a viac ks = zľava 15 %
Vodeodolný napájací zdroj s krytím IP66
Detailné informácie
Podrobný popis
Napájací zdroj určený pre 12V LED pásiky a zdroje svetla.
Dodatočné parametre
Kategória: S výstupným napätím DC 12V
Záruka: 2 roky
Hĺbka: 95 mm
Napájacie napätie: AC 170 - 264V
Stupeň krytia: IP66
Šírka: 245 mm
Výkon: 200W
Výrobca: SJ-Tec
Výstupné napätie: DC 12V
Výstupný prúd max.: 16,7A
Výška: 50 mm