Kód: F15-24V-5050-70-DMX-RGB
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Množstevná zľava
1 - 9 m
10 - 24 m = zľava 5 %
25 - 49 m = zľava 10 %
50 a viac m = zľava 15 %
Tento model ponúka RGB farby s nastaviteľnými efektami a farbami pre jednotlivé pixely.
  • Bez viditeľných pixelov (jednotlivých LED diod)
  • Krytie IP68
  • Vhodné pre nasvietenie budov, bazénov, barov, ...
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Model: F15-24V-5050-70-DMX-RGB
  • Materiál: Eco PVC
  • Vstupné napätie: 24V DC
  • Výkon / m: 15W
  • Pracovný mód: DMX (RS485)
  • Typ LED: SMD5050 tri-chip
  • Farba LED: RGB, 3000K, 4000K
  • Počet LED / m: 70ks
  • Strihanie: 7 ks LED
  • Strihanie dĺžka (1 pixel): 10cm
  • Počet pixelov / m: 10 Pixelov
  • Maximálna dĺžka jedného pásu: 8m pri napájaní jedného konca, 16m pri napájaní oboch koncov
  • DMX adresovanie: Programovateľné
  • IC Typ: UCS512C
Dodatočné parametre
Kategória: F15 Pixel Chasing
Záruka: 3 roky
Farba LED: RGB
Materiál: Eco PVC
Minimálny ohyb: 80mm
Napájacie napätie: 24VDC
Počet LED: 70ks/m
Riadenie: DMX (RS485)
Strihanie: 10 cm
Stupeň krytia: IP68
Šírka: 11,5 mm
Teplota inštalačná: 0°C +55°C
Teplota pracovná: -25°C +55°C
Typ: F15
Typ LED čipu: SMD5050
Výkon: 15W
Výrobca: Olym Light
Výška: 29 mm