Kód: F16-24V-5050-56-SPI-RGBW
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Množstevná zľava
1 - 9 m
10 - 24 m = zľava 5 %
25 - 49 m = zľava 10 %
50 a viac m = zľava 15 %
Tento model ponúka RGBW farby s nastaviteľnými efektami a farbami pre jednotlivé pixely.
  • Bez viditeľných pixelov (jednotlivých LED diod)
  • Krytie IP68
  • Vhodné pre nasvietenie budov, bazénov, barov, ...
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Model: F16-24V-5050-56-SPI-RGBW
  • Materiál: Eco PVC
  • Vstupné napätie: 24V DC
  • Výkon / m: 15W
  • Pracovný mód: SPI (8904)
  • Typ LED: SMD5050 RGBW
  • Počet LED / m: 56ks
  • Strihanie: 7 ks LED
  • Strihanie dĺžka (1 pixel): 12,5cm
  • Počet pixelov / m: 8 Pixelov
  • Maximálna dĺžka jedného pásu: 15m
  • Max pixelov na jednej vetve: 384 Pixelov
  • IC typ: UCS8904
Dodatočné parametre
Kategória: F16 Pixel Chasing
Záruka: 3 roky
Farba: RGBW
Krytie: IP68
Materiál: Eco PVC
Minimálny ohyb: 120mm
Model: Pixel Chasing
Napätie: 24VDC
Riadenia: SPI
Teplota inštalačná: 0°C +55°C
Teplota pracovná: -25°C +55°C
Typ: F16
Uhol lúča: 120°
Váha: 0,43kg/m
Výkon: 15W