Kód: F18-24V-2835-120-DW
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Množstevná zľava
1 - 9 m
10 - 24 m = zľava 5 %
25 - 49 m = zľava 10 %
50 a viac m = zľava 15 %
Tento model ponúka dve farby v jednom.
  • Bez viditeľných pixelov (jednotlivých LED diod)
  • Krytie IP68
  • Vhodné pre nasvietenie budov, bazénov, barov, ...
Detailné informácie
Podrobný popis
  • Model: F18-24V-2835-120-DW
  • Materiál: PVC Béžovo biela
  • Vstupné napätie: 24V DC
  • Výkon / m: 15W
  • Pracovný mód: PWM CV
  • Typ LED: SMD2835
  • Počet LED / m: 120ks
  • Strihanie: 12 ks LED
  • Strihanie dĺžka: 10cm
  • Maximálna dĺžka jedného pásu: 10m
Dodatočné parametre
Kategória: F18 Tunable white
Záruka: 3 roky
Krytie: IP68
Minimálny ohyb: 120mm
Napätie: 24VDC
Riadenia: PWM
Teplota inštalačná: 0°C +55°C
Teplota pracovná: -25°C +55°C